-
239x Nekretnine u Thüringen
Nekretnine u Thüringen. Na reedb.com pronaći ćete veliki izbor Nekretnine u Thüringen za iznajmljivanje ili kupnju.
-
Bad Langensalza: Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
svojstvo 390.00 m²
€ 180 00099947 Bad Langensalza
/NjemačkaPodudaranje:(55.6 %)
Distanz: Waltershausen Thüringen (DE) ca. 30 km -
Ruhig gelegenes Mehrfamilienhaus im Herzen der Altstadt
Na prodaju
Stambeni prostor 284.00 m²
Korisna površina 322.00 m²
svojstvo 284.00 m²
15 soba
3 kupaonica
€ 280 00099947 Bad Langensalza
/Njemačka -
Prod./ Lager / Gewerbehallen in 36448 Bad Liebenstein, Katharinenstr.
Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
svojstvo 18562.00 m²
€ 65 00036448 Bad Liebenstein
/NjemačkaPodudaranje:(71.1 %)
Distanz: Tabarz Thüringen (DE) ca. 17 km -
Bad Salzungen: Apartmani Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Apartmani Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 75.00 m²
svojstvo 1041.00 m²
3 soba
€ 110 50036433 Bad Salzungen
/NjemačkaPodudaranje:(75.6 %)
Distanz: Schwallungen Thüringen (DE) ca. 14 km -
Bischofroda: Parcele Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Parcele Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
svojstvo 777.00 m²
€ 738,0099826 Bischofroda
/Njemačka -
Loša Sulza: Parcele Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Parcele Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
svojstvo 2755.00 m²
€ 7 750,0099518 Loša Sulza
/NjemačkaPodudaranje:(95.6 %) -
Grundstück in 99518 Bad Sulza, Am Eselstanz
Parcele Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
svojstvo 1119.00 m²
€ 12 20099518 Loša Sulza
/NjemačkaPodudaranje:(77.8 %)
Distanz: Hainichen Thüringen (DE) ca. 13 km -
Reihenmittelhaus in 99518 Bad Sulza, Kirchstr.
Kuća Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 127.00 m²
svojstvo 89.00 m²
€ 61 00099518 Loša Sulza
/NjemačkaPodudaranje:(100 %) -
Tabarz: Kuća Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Kuća Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 125.00 m²
svojstvo 190.00 m²
€ 48 00099891 Tabarz